Naša ponuka

CRAZY CARS
 


Lotos Communication is an exclusive partner for the Crazy cars hosting exhibition, that has already been exposed in many cities worldwide, but just in few in Europe.

What you have never seen before – you can now present in your shopping mall: The craziest cars in the world!

ELVIS PRESLEY
 


Hosting exhibition from Memphis / Tennessee (USA)

Elvis Presley hosting exhibition, that has already been exposed in many cities worldwide, just in few in
Europe.

SWING STARS
 

Swing stars je zábavná, spevácka a tanečná show postavená na motívoch slávneho kabaretného, neskôr televízneho formátu s pôvodným názvom Rat pack, ktorý vznikol v 50 – tych rokoch v americkom Las Vegas. Hlavnými hviezdami bola toho času priam božská trojica spevákov, Frank Sinatra, Sammy Davis Jr. a Dean Martin. Svojská interpretácia swingových hitov, prepletená situačným humorom v sprievode atraktívnych tanečníc, zožala u divákov obrovský úspech a v priebehu niekoľkých mesiacov sa rozšírila po celej Amerike. Zábavné pásmo sa po smrti Franka Sinatru objavuje v podobe rôznych spomienkových show, kde slávnu spevácku trojicu stvárňujú známi umelci po celom svete, ktorí sú schopní spievať tento neľahký hudobný žáner. Dnes Vám noblesnú show s názvom Swing Stars prináša trojica známych slovenských umelcov Berco Balogh, Lazaro a Karol Csino vo svojej interpretácii spolu s doprovodnou tanečnou company.

SOUL FIRES
 

Soul fires je spevácka a tanečná full power life show postavená na známych hitoch slávnej funkovej skupiny Earth Wind and Fire. Show v podaní trojice známych spevákov Berca Balogha, Lazara a Karola Csina je v sprievode dynamickej tanečnej zložky veľmi tvárna, plná pozitívnej energie, výborných speváckych výkonov, vhodná nielen ako hlavný program, ale aj do tanečného kola.