Príďte vytvoriť rekord o najviac tancujúcich Mikulášov!

Chcete zažiť veľa zábavy aj deň po sviatku sv. Mikuláša? Túto možnosť vám ponúka Mikulášska tancovačka – v sobotu 7. 12. od 15.00 h do 19.00 h, ktorá sa uskutoční v nákupnom centre Shopping Palace Zlaté Piesky. Pre deti je pripravený pestrý program, v rámci ktorého sa môžu v pesničkovom programe Fíha Tralala naučiť veselé mikulášske tance a tak spolu vytvoriť rekord o najväčší počet tancujúcich Mikulášov!

Bubnovačka bude zvolávať malých Mikulášov!
Do akcie sa môže zapojiť každý malý návštevník, ktorý si so sebou prinesie mikulášsku čiapku a so škriatkom Fíha Tralala bude tancovať veselé tance. Malých Mikulášov, ktorí sa budú zapájať do tancovania, bude počas podujatia zvolávať šesť bubeníkov zo skupiny Campana Batucada. Nakoniec ich škriatok Fíha Tralala spočíta a ustanovený rekord sa zapíše do Knihy slovenských rekordov.

Okrem skvelej tanečnej zábavy na deti čaká aj vianočné predstavenie Mikulášska šou v podaní Divadla na kolesách a spolu s čertom a anjelom sa vydajú na pátranie po čarovnej palici. Veselé poobedie, ktoré bude po celý čas moderovať Aneta Parišková, doplnia vystúpenia detských tanečníc zo štúdia EtnoDance a svoje umenie predvedie i kúzelník.

Samozrejme, pre každého bude mať Mikuláš pripravený sladký darček. A kto bude mať záujem o kúpu pekného vianočného darčeka, môže sa nechať inšpirovať DVD Fíha Tralala – farebný svet alebo knihou Fíha ABECEDA, ktoré budú k dispozícii priamo na mieste akcie.