Lýdia Eckhardt ponúkla na workshope kulinárske recepty, ale aj rady na úspešný život

V sobotu 27. septembra sa v nákupnom centre na Zlatých pieskoch hovorilo o zdravých a rýchlo pripravených jedlách, ale aj o tom, ako sa nebáť ísť za svojim snom a robiť to, čo vás baví. To všetko pod taktovkou Lýdie Eckhardt, ktorá na interaktívnom workshope spolu s návštevníkmi podujatia pripravila niekoľko ukážok zo svojej pripravovanej knihy Navarme si úspech.

Varili aj navstevnici workshopuPri príprave niektorých receptov jej asistoval známy šéfkuchár Igor Čehy, ktorý získal ocenenie Šéfkuchár roka 2014 od Gurmána na Slovensku. Moderátorka Didiana spovedala Lýdiu Eckhardt, čo ju viedlo k napísaniu knihy. Tá mimochodom okrem kulinárskych receptov módnej návrhárky bude obsahovať aj tipy, ako sa stať úspešnou vo svojej profesii.

Podujatie osviežilo hudobné vystúpenie Tibora Gyurcsíka a, samozrejme, nechýbala ani autogramiáda Lýdie Eckhardt a jej hostí. Na záver sa uskutočnila súťaž o pekné darčeky.

Kniha Navarme si úspech je v exkluzívnom predpredaji cez www.andreashop.sk od 27. septembra. Oficiálny krst sa uskutoční na zimnej módnej show Lýdie Eckhardt 13. novembra v Bratislave. Po tomto dátume si ju bude možné zakúpiť aj v kníhkupectvách a na internetových knižných portáloch.